Mucize Rakam '2' ve Çekim Yasası

Merhaba Freud’un Dükkanı takipçileri. İlk yazımla bende buradayım!


Bugün , günün anlam ve önemi olan 02.02.2022 tarihini ve mucizelerini konuşacağız. Nedir bugünü bu kadar heyecanlı kılan?


2 rakamı başlı başına enerji dolu bir rakamdır. 22222 bir araya gelince bu enerji doğal olarak daha da yükseliyor. Astrologlar, koçlar bugün imgeleme ve olumlama yapmayı, dua etmeyi öneriyor. Bugünün enerjisi tamamen çekim yasası ile ilgili aslında. Yani olmuş kabul etmek. Bakın ince çizgi ‘ olsun lütfen’ değil, ‘oldu’ demek gerekiyor.


Bundan seneler önce 2015 zamanı falan tabii o zamanlar lise ikinci sınıfa gidiyorum. Sürekli kendimi gazeteci olarak görüyorum. Hayal ediyor, imgeliyor ve olmuş kabul ediyordum. Bugün Mersin Üniversitesi gazetecilik bölümü son sınıf öğrencisiyim. Aynı zamanda Basın ve Halkla İlişkiler departmanında muhabirlik yapıyorum. Lisedeyken çevreme gazeteci oldum sayın diyip duruyordum. Kamera önü provalarım da cabası. İnsanlar benimle alay ediyordu. Hiç umursamadım. Bugün, kendimi seneler önce gördüğüm yerdeyim.Çekim yasası dedik peki nedir bu çekim yasası? Çekim yasası düşündüğümüz her bir şeyin mıknatıs misali hayatımıza çekmemizdir. Korktuğumuz şeylerin sürekli başımıza gelmesi de buna örnektir. Peki çekim yasasını nasıl uygularız?


Tabii herkesin farklı yöntemi var. En temelleri ne istediğinize net bir şekilde karar vermek. Görsellerle desteklemek, imgelemek. Tabii bunları gece yarısı yaparsanız gecenin enerjisi sizlere yardımcı olacaktır. Daha sonra olmuş gibi hayal edin. Doğal taşlarla, size iyi gelen bir eşyayla ve kuş tüyleriyle de desteklerseniz dileğiniz gerçekleşebilir.Şimdi bu aşırı önemli tarihe geri dönelim. 22 sayısı numeroloji de tüm hayalleri ve arzuları gerçeğe dönüştürebilen en güzel sayıdır.


Aynı zamanda yüksek titreşimli olduğu için enerjisi de oldukça fazladır. Melekler hedeflerimizi gerçekleştirmemize yardımcı olmaya çalışırlar. Bol ikilerle dolu olan bu tarihte evrenin bize en büyük kıyağıdır.


Tavsiyem bugünü çok güzel değerlendirmenizdir...


Kaynak: iliskikocubal

288 görüntüleme1 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör